Firmamızdan Haberler

Arama

Force Oto Kiralama
Yazdır e-Posta

Force oto kiralama 2000 senesinden bugüne oto kiralama konusunda bir çok yerli yabancı firma, tur operatörleri, seyahat acentaları, işadamları, turistler ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza Türkiye çapında kiralık otomobil, transfer , şöförlü servis, ticari araç kiralama, uzun dönem filo kiralama hizmeti sunmaktadır.

Zamanında ve güleryüzlü hizmeti tecrübeli personeli ile titizlikle ve en uygun fiyatlarla sunan FORCE RENT ACAR 2009 2010, 2011 model değişik markalarda araç filosuna sahiptir. Her müşterisine birebir hizmet anlayışını ilke edinen ve bunu uygulayan Force oto kiralama binlerce araçlık filo değil ama daha küçük yeterli bir filo ile her müşterisine daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Devamlı olarak farklılaşmanın, farklı hizmetin peşinde yeni ürünler geliştirmeye çalışan dinamik bir kadro ve takım ruhu ile çalışmalarını sürdürmekte bu ruhu müşterileri ile de paylaşmaktadır.

Sektörde birçok ilk'i gerçekleştiren Force oto kiralama; aylık, haftalık, günlük, 1,5 günlük, 7/30, 30/90, gecelik tarife, sınırlı km. tarifeleri, hafta sonu tarifeleri ile müşterilerine çok cazip imkanlar sunmaktadır, dahası onların ihtiyaçlarına göre yeni tarifeler üretebilmektedir.

Şoförlü araç kiralama, havalimanı transferleri ve kapıdan kapıya transfer servisini deneyimli ve güvenilir yabancı dil bilen şoförlerimizle, tertemiz son model üst sınıf klimalı araçlarımızla çok uygun fiyatlarla gerçekleştiren FORCE OTO KİRALAMA bu konuda da birçok seyahat acentası ve firmaya hizmet vermektedir.

Oto kiralama hizmetin yanı sıra müşterilerinin seyahat esnasında ihtiyaç hissedebilecekleri, bebek koltuğu, buz çantası, port bagaj, şemsiye, ogs cihazı, internet gibi yan hizmetleride vermektedir.

Force Oto Kiralama Ankaranın Uzman Kuruluşlarından Birisidir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için tecrübeli personelimiz ve son model araçlarımız ile sizlere daima hizmet vermekten kıvanç duyarız.

Kiralama şirketlerinin son zamanlarda bir yarış halinde olduğu bu dönemde sizlere filo kiralama, uzun dönem kiralama, gelin arabası kiralama, şöförlü şöförsüz araç kiralama, havaalanı transferi, ve günübirlik kiralamalar konusunda tecrübe ve kalitesini kanıtlamış firmamız sizlere daima en iyi hizmeti sunacaktır.

Sitemizde yayınlamış olduğumuz anket ile sizlerin ihtiyaclarını belirlemek ve bu ihityaclar doğrultusunda her daim en iyi hizmeti sunmayı bir borç biliyoruz. Sizlere daima en iyi hizmeti sunmak için lütfen anketimize katılın.

Son zamanlar ihtiyacların arttığı sektörel bazda gelişmelerin yaşandığı ülkemizde teknolojik ilerleme ve internet kullanımının artmasıyla internet aracılığı ile müşteri ve hizmet veren firmalar arasında iletişim nerdeyse sorunsuz hale geldi. Web Sitemiz sayesinde sizlerin dilek, istek ve görüşlerinizi daha rahatça dile getirebilmeniz, bu doğrultuda bizlerin isteklerinize daha iyi çözümler üretmemiz amacıyla iletişim formu, mail adresi ve telefon numaralarımızla bize her daim ulaşabilirsiniz.

Ankara ve Diğer illere hizmette sınır tanımayan firmamız sizlerin araç ihtiyaclarını karşılamak amacıyla araç filosunu genişletmiş kiralama sektöründe bir öncülük yapmaktadır. Force Rent A Car her bütçeye uygun kiralama fırsatları ihtiyaclar doğrultusunda belirlenmiş araç filosu ile Ankara ve diğer illerde her zaman yanınızda bulunmuştur.

Araç kiralama denince akla gelen bir diğer konu ise araçların sorunsuz, firma ile yapılan mütabakatlarda kolaylıklar ve ödeme konusundaki esnek davranışımız oto kiralama konusunda bizi seçmeniz için bir neden olmuştur. Sürekli yapılan araç bakımları gerekli yasal zorunluluklarla beraber kasko ve gerekli güvenlik önlemleri ile Ayrıcalığı Bizimle Yaşamanız için sizleri ofisimize bekliyoruz. Bir telefon kadar yakınız...


oto kiralama ankara   ankara  oto kiralama  ankara araç kiralama   rent a car ankara  şöförlü araba kiralama  filo kiralama  passat kiralama ankara  bmv kiralama  jeep kiralama  minibüs  kiralama

 
Force Oto

Kartınızı Oluşturun oto kiralama ankara oto kiralama ankara