Firmamızdan Haberler

Arama

Oto Kiralama Koşulları
Yazdır e-Posta

Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı Sınırlaması

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşındaki kişiler A, B, C, D, E grubu araçları kiralayabilirler. F, G, H, I, K, L, M, N, O grupları için 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 24 yaşında olma; P, R, S, X grubu araçlar için 5 yıllık sürücü belgesine sahip ve 28 yaşında olma koşulları aranır.

Fiyatlara Dahil Olan ve Olmayan Hususlar

Tüm araçlarımız full Rent a Car sigortalıdır. Ancak sigortaların geçerli olabilmesi için; trafik kaza zaptı ve alkol raporunun hemen tutturulması ve 48 saat içinde en yakın ofisimize ulaştırılması, aracın alkollü veya uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde, aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. 8'de 8 kusurlu olunduğu durumlarda aracın tamirde kaldığı süre müşteriden tahsil edilir. Hırsızlık Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Bebek koltuğu ücreti, Port - bagaj ile %18 Katma Değer Vergisi ayrıca hesaplanır. Araçlar müşteriye teslim edilirken depodaki benzin miktarı sözleşmede işaretlenir. Eksik depo benzin ile iade edilen araçlarda yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.

Uzun Süreli Kiralama

En az kiralama süresi 3 aydır. Kiralama fiyatı olarak indirimli özel tarifeler uygulanır. Uzun süreli kiralamalar için merkez ofisimizin +90 312 419 09 94 numaralı telefonumuzdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Kiralama Süresi

En az kiralama süresi 24 saattir. Aracın teslim saati için aracın kiralandığı saat esas alınır. (Örn: Araç öğlen saat 12:00 de alındı ise aracın teslim günündeki bırakılacak saat de öğlen 12:00 olmalıdır). 3 saati aşan gecikmelerden günlük kira bedeli üzerinden 1 gün gecikme bedeli alınır.

Ekstra Sigortalar

1. Hırsızlık Sigortası: Aracın çalınması durumunda kiracı aracın ruhsat ve anahtarını firmaya teslim etmesi mecburiyetindedir. Teslim etmediği taktirde hiç bir şekilde kasko ödeme gerçekleştirmez. Kiralanan aracın çalınması durumunda kiracı; araç 30 gün içerisinde bulunursa, aracın bulunduğu tarihe kadar olan kira bedelini öder, araç 30 gün içerisinde bulunmaz ise 30 gün bitiminde Emniyetin Bulunamadı Raporunu vermesinden sonra 15 gün içerisinde Kasko tarafından Araç bedeli ödenir. Bu durumda kiracının sorumluluğu 45 gün kira bedelidir. .
2. Lastik / Cam / Far / Sinyal / Ana: Araçlarda meydana gelebilecek lastik yarılması, far, sinyal, ayna kırılması ve stepne çalınması kasko kapsamı dışındadır. Ancak kiralama başlangıcında müşteri fiyat listesinde belirtilen günlük lastik, cam, far, sinyal, ayna primlerini ödemeyi kabul ettiği takdirde hasar sorumluluğu ortadan kalkar.
3. Ferdi Kaza Sigortası: Müşteri kiralama başlangıcında fiyat listesinde belirtilen günlük Ferdi Kaza Sigortası primlerini ödemeyi kabul ettiği takdirde sigortanın sağlamış olduğu bütün haklara sahiptir. Daha geniş bilgi için lütfen ofislerimizle irtibat kurunuz.

Ödeme Şekilleri

Ödemeler peşin veya Force Oto Kiralama ankara tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilir.Force Rent A Car Oto Kiralama, kira bedeline ek olarak aracın modeline ve cinsine göre 1.000 Euro ya depozit talep etme hakkını saklı tutar. Kredi kartın dan slip çekilerek alınan depozit, araç tesliminde müşteriye iade edilir.

Tek Yönlü Kiralamalar

Kiralanan aracın Force Araç Kiralama Ankara ofislerinin bulunduğu başka bir şehirde bırakılması halinde; bırakılmak istenilen büronun uzaklığına göre fiyat hesaplanır.

Trafik Cezaları

Trafik kurallarına uyulmaması durumunda doğacak her türlü sorumluluk ve ceza kiralayana aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi ve mahalli makamlar tarafından tutulması halinde geçen süreler, sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Diğer Hizmetlerimiz

Aşağıda gösterilen hizmetlerimizden yararlanılabilmesi için ek ücret alınmaktadır.
Port - Bagaj
Kiralamadan 24 saat önce haber verilmesi halinde günde 10 Euro karşılığı sağlanabilir.
Bebek Koltuğu
Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde günde 5 Euro karşılığı sağlanabilir.

Yurt Dışına Çıkış

Force Rent A car araçları ile yurt dışına çıkışlar izne bağlıdır.

Force Araç Kiralama Hizmetleri, belirtilen fiyatlarda, koşullarda ve araç modellerinde haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kiralama fiyatları bilgilendirme amaçlı olup, kiralama anında merkezimizde belirtilen fiyatlar esastır.

 
Force Oto

Kartınızı Oluşturun oto kiralama ankara oto kiralama ankara